OFICJALNIE: Omlin w Montpellier

OFICJALNIE: Omlin w Montpellier fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Montpellier

Montpellier pozyskało Jonasa Omlina.

Ekipa prowadzone przez Michela Der Zakariana zbroi się przed rozpoczęciem nowego sezonu. W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu nowego bramkarza.

Do ósmej siły poprzedniego sezonu Ligue 1 dołączył Jonas Omlin, który trafił tam z FC Basel na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą golkiper podpisał kontrakt, którego szczegóły nie są znane. Kwota transakcja miała natomiast pochłonąć sześć milionów euro.

- Cieszę się, że mogę tutaj być. Rozmowy trochę trwały, ale ostatecznie udało nam się dojść do porozumienia. Nie mogę już doczekać się spotkania z moimi nowymi kolegami. Chcę, aby już zaczęły się nowe rozgrywki — powiedział.

26-latek, który jest wychowankiem FC Luzern, zanotował w poprzednim sezonie 44 występy. W 16 z nich udało mu się zanotować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy