OFICJALNIE: Omlin w Montpellier

OFICJALNIE: Omlin w Montpellier fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Montpellier

Montpellier pozyskało Jonasa Omlina.

Ekipa prowadzone przez Michela Der Zakariana zbroi się przed rozpoczęciem nowego sezonu. W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu nowego bramkarza.

Do ósmej siły poprzedniego sezonu Ligue 1 dołączył Jonas Omlin, który trafił tam z FC Basel na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą golkiper podpisał kontrakt, którego szczegóły nie są znane. Kwota transakcja miała natomiast pochłonąć sześć milionów euro.

- Cieszę się, że mogę tutaj być. Rozmowy trochę trwały, ale ostatecznie udało nam się dojść do porozumienia. Nie mogę już doczekać się spotkania z moimi nowymi kolegami. Chcę, aby już zaczęły się nowe rozgrywki — powiedział.

26-latek, który jest wychowankiem FC Luzern, zanotował w poprzednim sezonie 44 występy. W 16 z nich udało mu się zanotować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy