OFICJALNIE: Oświadczenie Abidala

OFICJALNIE: Oświadczenie Abidala
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eric Abidal I Facebook

Éric Abidal odniósł się do doniesień na swój temat przedstawionych przez „El Confidencial”.

Przypomnijmy, że hiszpańscy dziennikarze poinformowali, że wątroba przeszczepiona kilka lat temu Francuzowi (zmagał się on z rakiem) pochodziła z „czarnego rynku”, a nie - jak zostało to przedstawione - od jego kuzyna. Redakcja „El Confidencial” oparła swoją publikację na zapisach rzekomych rozmów byłego prezydenta Barcelony, Sandro Rossella. 

„Duma Katalonii” odniosła się już do sprawy, całkowicie zaprzeczając kontrowersyjnym informacjom. Teraz zrobił do sam Abidal, który opublikował specjalną wiadomość w mediach społecznościowych. 

„Czuję się zobowiązany do przekazania mojego smutku związanego z przedstawieniem wiadomości na temat rzekomego nielegalnego przeszczepienia mi wątroby. 

Z szacunku do mojej rodziny i osób, które przeżyły podobną sytuację, chciałbym szczerze przeprosić, jeśli opublikowane informacje wzbudziły u was choć trochę wątpliwości. 

Mój kuzyn Gerard podarował mi wątrobę, ratując moje życie i jestem mu za to niezwykle wdzięczny. Wszelkie procedury były przestrzegane, a dokumentacja, która to potwierdza, jest dostępna” - napisał Abidal, który niedawno został nowym dyrektorem sportowym Barcelony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy