OFICJALNIE: Oświadczenie Abidala

OFICJALNIE: Oświadczenie Abidala
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eric Abidal I Facebook

Éric Abidal odniósł się do doniesień na swój temat przedstawionych przez „El Confidencial”.

Przypomnijmy, że hiszpańscy dziennikarze poinformowali, że wątroba przeszczepiona kilka lat temu Francuzowi (zmagał się on z rakiem) pochodziła z „czarnego rynku”, a nie - jak zostało to przedstawione - od jego kuzyna. Redakcja „El Confidencial” oparła swoją publikację na zapisach rzekomych rozmów byłego prezydenta Barcelony, Sandro Rossella. 

„Duma Katalonii” odniosła się już do sprawy, całkowicie zaprzeczając kontrowersyjnym informacjom. Teraz zrobił do sam Abidal, który opublikował specjalną wiadomość w mediach społecznościowych. 

„Czuję się zobowiązany do przekazania mojego smutku związanego z przedstawieniem wiadomości na temat rzekomego nielegalnego przeszczepienia mi wątroby. 

Z szacunku do mojej rodziny i osób, które przeżyły podobną sytuację, chciałbym szczerze przeprosić, jeśli opublikowane informacje wzbudziły u was choć trochę wątpliwości. 

Mój kuzyn Gerard podarował mi wątrobę, ratując moje życie i jestem mu za to niezwykle wdzięczny. Wszelkie procedury były przestrzegane, a dokumentacja, która to potwierdza, jest dostępna” - napisał Abidal, który niedawno został nowym dyrektorem sportowym Barcelony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy