OFICJALNIE: Oświadczenie Douglasa Costy

OFICJALNIE: Oświadczenie Douglasa Costy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Douglas Costa I Instagram

Douglas Costa odniósł się do wydarzeń z końcówki niedzielnego meczu Serie A pomiędzy Juventusem a Sassuolo.

28-letni skrzydłowy mistrza Włoch pod koniec spotkania sfaulował Federico Di Francesco, po czym uderzył go łokciem. Na tym jednak się nie skończyło, ponieważ chwilę później, dyskutując z rywalem, splunął na jego twarz. Zachowanie Brazylijczyka uwieczniły kamery i otrzymał on czerwoną kartkę. TUTAJ można zobaczyć całe zajście.

Kilka godzin po meczu Costa postanowił przeprosić za swoje zachowanie.

„Chciałbym przeprosić wszystkich fanów Juventusu za moją reakcję w trakcie dzisiejszego spotkania. Przepraszam również moich kolegów z zespołu, na których zawsze mogłem liczyć. Zachowałem się brzydko. Jestem tego świadomy i przepraszam. To zachowanie kompletnie nie pasuje do tego, co pokazywałem przez całą dotychczasową karierę” - napisał zawodnik Juventusu.

Na razie nie wiadomo, na jak długo zostanie zawieszony skrzydłowy mistrza Włoch.

Dodajmy, że Juventus wygrał niedzielny mecz 2:1. Oba trafienia dla turyńczyków zanotował Cristiano Ronaldo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy