OFICJALNIE: Patryk Klimala w New York Red Bulls

OFICJALNIE: Patryk Klimala w New York Red Bulls fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: New York Red Bulls

Patryk Klimala został zawodnikiem New York Red Bulls.

Przenosiny polskiego napastnika do klubu ze Stanów Zjednoczonych zapowiedziały już nie tylko media, ale i tymczasowo prowadzący Celtic John Kennedy. Dzisiaj doczekaliśmy się potwierdzenia jego transferu ze strony NYRB. Jak czytamy w opublikowanym komunikacie, Klimala podpisał kontrakt na cztery lata.

Kluby się do tego nie odniosły, ale zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów na konto Celticu ma spłynąć sześć milionów euro.

22-letni Klimala na początku 2020 roku przeszedł z Jagiellonii Białystok do Celticu, który zapłacił za niego cztery miliony euro. Od tamtej pory polski atakujący zanotował 28 występów w barwach szkockiego zespołu, w większości przypadków wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę.

Sezon 2021 MLS dopiero co ruszył. Ekipa NYRB rozpoczęła go od porażki ze Sportingiem Kansas City 1:2.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy