OFICJALNIE: Pedrinho ucieka z Lokomotiwu Moskwa już po kilku miesiącach

OFICJALNIE: Pedrinho ucieka z Lokomotiwu Moskwa już po kilku miesiącach fot. Pukhov K / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: São Paulo

Pedro Gabriel Pereira Lopes, zwany potocznie Pedrinho, postanowił po zaledwie kilku miesiącach rozstać się z Lokomotiwem Moskwa na rzecz São Paulo.

Trwająca wojna na Ukrainie spowodowała nałożenie szeregu sankcji na Rosję, które uderzyły między innymi w tamtejszy futbol poprzez utrudnienie możliwości realizowania transferów przychodzących oraz wychodzących.

Mimo to sporo tamtejszych klubów znalazło chętnych graczy do wzmocnienia ich zespołów. Wśród nich znalazł się Lokomotiw Moskwa, który przeznaczył we wrześniu 3,5 miliona euro na sprowadzenie Pedrinho z Red Bulla Bragantino.

Skrzydłowy związał się wówczas z „Kolejarzami” umową ważną do 30 czerwca 2026 roku.

23-letni zawodnik zdał sobie jednak sprawę po kilku miesiącach, że nie podjął najlepszej życiowej decyzji i dlatego w połowie trwających rozgrywek zapragnął opuścić struktury rosyjskiego klubu.

Z tego faktu skorzystali przedstawiciele São Paulo, którzy poinformowali o zrealizowaniu pierwszego przedsezonowego transferu w swoim wykonaniu w postaci rocznego wypożyczenia Pedrinho.

Brazylijczyk zdążył wystąpić w dziewięciu spotkaniach Lokomotiwu, zdobywając w nich cztery bramki oraz zaliczając asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy