OFICJALNIE: Pek w Bruk-Bet Termalice Nieciecza

OFICJALNIE: Pek w Bruk-Bet Termalice Nieciecza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Jakuba Peka.

W zespole prowadzonym przez Mariusza Lewandowskiego panuje niemały ruch transferowy. W ostatnich dniach dołączył do niego Jakub Pek.

19-latek przenosi się z Arki Gdynia do Bruk-Betu na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

- Cieszę się, że przychodzę w nowe miejsce. To zespół rywalizujący na zapleczu Ekstraklasy. Tak wysoko do tej pory nie grałem. Zespół ma ambitne cele. Cieszę się, że tu dołączyłem - powiedział zawodnik.

Defensywny pomocnik spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Gryfie Wejherowo. Tam rozegrał 17 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Poza nim pozyskano też Patryka Czarnowskiego ze Znicza Pruszków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy