Oficjalnie: Perin z nową umową

Oficjalnie: Perin z nową umową fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Genoa CFC

Genoa CFC poinformowała, że utalentowany Mattia Perin przedłużył swój kontrakt z klubem.

Dotychczasowe informacje medialne związane z negocjacjami obu stron nie zwiastowały takiego obrotu spraw. Jak się jednak okazało, Perin zdecydował się przystać na warunki nowej umowy, na mocy której będzie graczem Genoi do 30 czerwca 2019 roku.

22-latek jest wychowankiem tego klubu. W trakcie swojej seniorskiej kariery był wypożyczany do Pescary i Padovy. W niedawno zakończonym sezonie rozegrał 32 spotkania w rozgrywkach ligowych, a Genoa zajęła w nich szóstą pozycję. 

Na swoim koncie ma również debiut w reprezentacji kraju w spotkaniu towarzyskim przeciwko Albanii.

Młody golkiper był łączony z przenosinami do West Ham United i Borussii Dortmund. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy