OFICJALNIE: Piast Gliwice z pierwszym wzmocnieniem na sezon 2022/2023

OFICJALNIE: Piast Gliwice z pierwszym wzmocnieniem na sezon 2022/2023
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice potwierdził, że gdy umowa Grzegorza Tomasiewicza ze Stalą Mielec dobiegnie końca, zostanie on bohaterem wolnego transferu.

Klub, który w poprzedniej kampanii zajął w Ekstraklasie piąte miejsce, dosyć długo zwlekał z dokonaniem pierwszego wzmocnienia. Czas oczekiwania dobiegł jednak końca.

„Piastunki” postanowiły skorzystać z dostępności na rynku piłkarza o ugruntowanej już pozycji w polskiej piłce.

Kontrakt środkowego pomocnika ze Stalą Mielec wygasa 30 czerwca, dlatego przybędzie on jako wolny agent. W Gliwicach zaproponowano mu umowę ważną do połowy 2024 roku z opcją na następne 12 miesięcy.

– Wybrałem Piasta z prostego powodu. Ta drużyna co sezon bije się o jak najwyższe miejsca. To był też taki moment w mojej karierze, w którym chciałbym się jeszcze bardziej rozwinąć. Jestem przekonany, że w takiej drużynie mogę zrobić kolejny krok do przodu – oświadczył podekscytowany gracz.

Grzegorz Tomasiewicz sezon 2021/2022 zakończył z dorobkiem 33 spotkań, ośmiu goli i dwóch asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy