Oficjalnie: Pięciu zawodników odchodzi z Cracovii

Oficjalnie: Pięciu zawodników odchodzi z Cracovii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia | Transfery.info

Edgar Bernhardt, Vladimir Boljević, Marcin Kuś, Krzysztof Danielewicz i Marcel Wawrzynkiewicz w nadchodzącym sezonie nie będą reprezentować barw Cracovii.

Włodarze ekipy z Krakowa nie zdecydowali się przedłużyć wygasających umów z Bernhardtem, Boljeviciem oraz Kusiem. Z kolei Danielewicz nie porozumiał się z klubem w sprawie warunków nowego kontraktu, a Wawrzynkiewicz ma zostać wysłany na roczne wypożyczenie do zespołu z niższej ligi.

- Dziękujemy piłkarzom za grę w Cracovii i życzymy powodzenia w dalszej karierze - powiedział Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy Cracovii.

Vladimir Boljević w drużynie z Krakowa występował od połowy sezonu 2010/11. W sumie w barwach popolarnych "Pasów" rozegrał 105 spotkań, w których zdobył 18 bramek.

Dwa lata w tym klubie spędział Edgar Bernhardt, który wystąpił w 52 meczach Cracovii, w których wpisywał się na listę strzelców ośmiokrotnie.

Z kolei Marcin Kuś w drużynie z małopolski spędził ostatni sezon, w którym udało mu się zaliczyć 17 gier w pierwszym zespole "Pasów".

Ostatnim z tych, którzy definitywnie pożegna się z klubem jest Krzysztof Danielewicz. 22-letni pomocnik reprezentował barwy Cracovii od lipca 2012 roku i w sumie wystąpił w 48 meczach, w których zdobył cztery bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy