OFICJALNIE: Pohjanpalo w HSV

OFICJALNIE: Pohjanpalo w HSV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hamburger SV

Hamburger SV poinformował o sprowadzeniu Joela Pohjanpalo.

25-latek nie miał w tym sezonie zbyt wielu szans na zaprezentowanie się szerszej publiczności przy okazji meczów Bayeru Leverkusen. To spowodowało, że zdecydował się na transfer.

Rundę wiosenną Fin spędzi na wypożyczeniu do drugiej Bundesligi. W najbliższych miesiącach ma on reprezentować Hamburger SV. Umowa zawarta między stronami powinna obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

W nowym miejscu Pohjanpalo będzie miał za zadanie pomóc drużynie w walce o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Obecnie ekipa z Hamburga plasuje się w tabeli na drugim miejscu.

Jeśli chodzi o atakującego, to rozegrał on w tym sezonie zaledwie jeden mecz. W przeszłości jednak wiązano z nim duże nadzieje, jednak kontuzja znacząco zahamowała jego rozwój.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy