Oficjalnie: Poli i Saponara w Milanie

Oficjalnie: Poli i Saponara w Milanie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: AC Milan

AC Milan pozyskał dwóch nowych zawodników - to reprezentanci Włoch: Andrea Poli i Riccardo Saponara. Pierwszy był do tej pory graczem Sampdorii, a drugi Empoli.

Andrea Poli ma 23 lata i jak do tej pory trzy mecze w dorosłej reprezentacji Włoch. Wychowanek Teviso w wieku osiemnastu lat trafił do Sampdorii, z której był wypożyczny do Sassuolo i Interu Mediolan. „Nerrazurri” nie zdecydowali się na jego wykupienie i ostatni sezon spędził w Genui.

Drugi z nowych zawodników „Rossonerrich” to 21-letni napastnik Empoli, Riccardo Saponara. Młodzieżowy reprezentant Włoch uznawany jest we Włoszech za wielki talent.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Adriano Galliani, dyrektor sportowy Milanu, powiedział również, że niebawem Robinho powinien trafić do Santosu. Możliwe natomiast jest, że na San Siro występować będzie Adem Ljajić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy