OFICJALNIE: Porozumienie Sadloka

OFICJALNIE: Porozumienie Sadloka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Maciej Sadlok związał się nową umową z Wisłą Kraków.

Dotychczasowy kontrakt obrońcy z „Białą Gwiazdą” wygasał w przyszłym roku. Nowy wiąże go z krakowskim klubem do 30 czerwca 2021 roku. W umowę wpisana została opcja jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.


Wisła zakończyła tym samym medialne spekulacje, które łączyły Sadloka z innymi klubami. Jak informował „Przegląd Sportowy”, jego pozyskanie mocno brali pod uwagę włodarze Jagiellonii Białystok. Podobno byli oni w stanie zaoferować 28-latkowi wyższe wynagrodzenie niż krakowianie.


- Bardzo dobrze się tu czuję, moja rodzina też zadomowiła się w Krakowie, stąd taki krok. Bardzo się cieszę, że zarząd Wisły mi ufa. Będę dalej robił na boisku tyle, ile mogę i potrafię. Minęło już trochę czasu odkąd tu jestem i ten Klub nie jest mi obojętny. Jestem szczęśliwy, że dalej będę mógł reprezentować tak wielki zespół - powiedział po parafowaniu kontraktu Sadlok.


15-krotny reprezentant Polski trafił do Wisły w 2014 roku i od tamtej pory rozegrał w jej barwach 105 oficjalnych spotkań. W tym sezonie zanotował 15 występów w Ekstraklasie, nie opuszczając choćby minuty.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy