OFICJALNIE: Prödl w Udinese
2020-02-04 19:56:38; Aktualizacja: 5 lat temu
Udinese Calcio poinformowało o pozyskaniu Sebastiana Prödla.
32-latek na kilka godzin przed zakończeniem zimowego okna transferowego doszedł z Watfordem do porozumienia na temat rozwiązania za porozumieniem stron kontraktu. We wtorek z kolei znalazł sobie nowego pracodawcę.
Austriak podpisał umowę z Udinese Calcio. Jego współpraca z włoskim klubem będzie obowiązywała, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.
Środkowy defensor to wychowanek zespołu Sturm Graz. W 2008 roku zamienił rodzimą ligę na Werder Brema, by siedem lat później dołączyć do wspomnianego Watfordu.Popularne
W szeregach angielskiej drużyny rozegrał łącznie 85 meczów. Strzelił w nich trzy bramki i zanotował dwie asysty.
Nowy pracodawca Prödla to obecnie piętnasta siła Serie A.










![Mikael Ishak doznał urazu [OFICJALNIE]. Trener Lecha Poznań podał datę powrotu](img/photos/102823/170x113/mikael-ishak.jpg)



![Didier Deschamps kontaktował się z klubem [POTWIERDZONE]. To następny przystanek po reprezentacji Francji?!](img/photos/80735/170x113/didier-deschamps.jpg)
![Arkadiusz Milik spotkał się z gwiazdą tenisa [FOTO]](img/photos/112492/170x113/milik-alcaraz.jpg)




![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)










