Oficjalnie: Raphael Augusto w Bangu AC

Oficjalnie: Raphael Augusto w Bangu AC
Redakcja
Redakcja
Źródło: Bangu AC

Znany z występów w Legii Warszawa Brazylijczyk Raphael Augusto został nowym zawodnikiem Bangu AC.

23-letni pomocnik został wypożyczony do końca roku z Fluminense. Jego nowy klub na codzień występuje w lidze stanowej stanu Rio de Janeiro.

Augusto zdążył już rozegrać dla nowego zespołu dwa spotkania w pucharze stanowym, gdzie wywalczyli awans do ćwierćfinału.

W polskiej Ekstraklasie rozegrał osiem spotkań, w których zaliczył jedną asystę. Warszawski klub miał prawo pierwokupu zawodnika, jednak z niego nie skorzystał.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy