OFICJALNIE: Redknapp bez pracy

OFICJALNIE: Redknapp bez pracy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Birmingham City

Birmingham City poinformowało o zakończeniu współpracy z Harrym Redknappem.

Gwoździem do trumny doświadczonego szkoleniowca okazał się sobotni mecz Championship z Preston North End. Drużyna Redknappa co prawda wyszła w nim na prowadzenie za sprawą trafienia Maxime'a Colina, ale nie potrafiła go utrzymać i ostatecznie przegrała na własnym stadionie 1:3.


Redknapp był odpowiedzialny za wyniki Birmingham od kwietnia. Od tamtej pory zespół rozegrał pod jego wodzą 13 spotkań. Wygrał raptem cztery - po raz ostatni 12 sierpnia z Bristol City (2:1). Dzisiejszy mecz z Preston był z kolei już siódmym z rzędu bez zwycięstwa (remis i sześć porażek).


Dodajmy, że Birmingham było dość aktywne w trakcie letniego okienka transferowego. Pozyskanie Joty z Brentford za 6,5 miliona euro było jednym z największych wydatków w historii klubu.


Redknapp zostawia Tomasza Kuszczaka (w tym sezonie jeszcze bez ligowego występu) i spółkę na 23. miejscu w tabeli Championship. Mający na koncie raptem cztery punkty „Blues” wyprzedzają w niej tylko Bolton Wanderers.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy