Oficjalnie: Reprezentant Albanii w Empoli
2016-08-18 18:44:34; Aktualizacja: 9 lat temu
Freddie Veseli został nowym zawodnikiem Empoli.
Urodzony w Szwajcarii, ale reprezentujący Albanię piłkarz miniony rok spędził w FC Lugano. W barwach tej ekipy zdołał wystąpić w 33 meczach Swiss Super League. Co ciekawe, jego drużyna okazała się dysponować (przynajmniej pod względem liczb) najsłabszą w lidze defensywą, tracąc więcej goli nawet niż spadkowicz, FC Zürich.
23-latek w Empoli jest już czwartym w kadrze prawym obrońcą. Niewykluczone jednak, że jeszcze w tym okienku transferowym ktoś z trójki Vincent Laurini, Luca Bittante lub Marco Zambelli opuści Stadio Carlo Castellani. Być może też Veseli będzie wykorzystywany też na innych pozycjach w defensywie, na których grywał już w poprzednich klubach.
Trzykrotny reprezentant Albanii jest wychowankiem Manchesteru City, skąd w 2012 roku trafił do... Manchesteru United. W żadnym z tych dwóch wielkich zespołach nie zdołał jednak zadebiutować. Potem grał w niższych ligach szwajcarskich, aż w końcu minionego lata powrócił do Szwajcarii. Z Empoli, do którego trafia z wolnego transferu, związał się dwuletnim kontraktem.


![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/170x113/vardy.jpg)







![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/90x60/vardy.jpg)








![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/170x113/rajovic.jpg)




