OFICJALNIE: Rewelacja PSG nie zagra już w tym roku

OFICJALNIE: Rewelacja PSG nie zagra już w tym roku
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain wydało raport medyczny w sprawie stanu zdrowia swojego zawodnika. Warren Zaïre-Emery nie zagra już więcej w 2023 roku.

Od początku sezonu w życiu zawodowym siedemnastoletniego piłkarza działo się bardzo dużo. Defensywny pomocnik zaczął rozgrywki w podstawowym składzie i prezentował się na tyle dobrze, że zachował miejsce w wyjściowej jedenastce.

Luis Enrique nie mógł się Francuza nachwalić, szczególnie że w trzech ostatnich spotkaniach ligowych strzelił on dwa gole, a przeciwko Milanowi w Lidze Mistrzów zapisał na swoim koncie dublet asyst.

Wysoka forma zaowocowała debiutanckim powołaniem do seniorskiej reprezentacji Francji.

Didier Deschamps postawił na gracza środka pola przeciwko Gibraltarowi, a Warren Zaïre-Emery już w szesnastej minucie zdobył bramkę.

Później wychowanek Paris Saint-Germian nie był w stanie kontynuować gry i został zmieniony.

Wstępnie mówiło się o skręceniu kostki. Obawy zostały potwierdzone.

Jak poinformowali paryżanie w raporcie medycznym, stopień urazu oceniono na umiarkowany. Mimo tego zawodnika czeka dłuższa pauza.

Zaïre-Emery nie wróci na boisko w 2023 roku. Wstępnie mówimy o styczniu przyszłego roku. Nie zmienia to faktu, że w planach jest angaż następcy.

***

PSG ruszy w styczniu na łowy. Pilna potrzeba zastąpienia młodej gwiazdy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy