OFICJALNIE: Riccardo Calafiori w Genoi

OFICJALNIE: Riccardo Calafiori w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o sprowadzeniu Riccardo Calafioriego.

Genoa plasuje się w tabeli Serie A dopiero na dziewiętnastym miejscu i do bezpiecznej lokaty traci pięć punktów. Widoki na utrzymanie nie są więc w tej chwili najlepsze.

Działacze robią jednak wszystko, by wzmocnić zespół. W ostatnich dniach informowano między innymi o transferze Kelvina Yeboaha. Teraz do zespołu dołączył kolejny młody zawodnik.

Tym jest Riccardo Calafiori, który przenosi się do drużyny prowadzonej przez Andrija Szewczenkę w ramach wypożyczenia z AS Romy.

Umowa, którą zawarły strony, jest ważna do 30 czerwca 2022 roku i nie zawiera opcji wykupu.

Urodzony w Rzymie zawodnik to przede wszystkim lewy obrońca, ale w razie potrzeby może grać też na środku bloku defensywnego, jak i na prawym wahadle.

W tym sezonie rozegrał łącznie dziewięć meczów, w których zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy