Oficjalnie: Rondón w Zenicie

Oficjalnie: Rondón w Zenicie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Zenit Sankt Petersburg

Zenit St. Petersburg osiągnął porozumienie z Rubinem Kazań w sprawie transferu Salomóna Rondóna.

25-letni napastnik przeszedł dziś pomyślnie badania medyczne w Petersburgu i podpisał z Zenitem pięcioletni kontrakt. W nowym klubie Rondón zagra z "9" na plecach.

Wenezuelczyk wcześniej grał w Aragua FC, Las Palmas, a w 2010 roku trafił do Málagi, gdzie w 67 meczach zdobył 25 goli. Rondón jest rekordzistą swojego kraju pod względem bramek zdobytych w jednym sezonie Primiera División (12).

W 2012 roku przeszedł do Rubina Kazań i w 57 spotkaniach strzelił 24 gole. Urodzony w Caracas napastnik jest 35-krotnym reprezentantem Wenezueli, dla której trafiał 12 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy