OFICJALNIE: Rúnar Alex Rúnarsson opuścił Arsenal

OFICJALNIE: Rúnar Alex Rúnarsson opuścił Arsenal fot. Arsenal FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Arsenal | Alanyaspor

Arsenal potwierdził tymczasowe rozstanie z Rúnarem Alexem Rúnarssonom. Bramkarz dołączył do Alanyasporu.

Mimo że tego lata „Kanonierzy” pozbyli się Bernda Leno, to i tak dla Islandczyka zabrakło miejsca w kadrze. Stało się tak, ponieważ do klubu zawitał Matt Turner, który w tej chwili jest numerem dwa w bramce londyńczyków.

Rúnar Alex Rúnarsson nie zamierzał rozczulać się nad swoją sytuacją, tylko rozpoczął poszukiwania takiej ekipy, która zapewni mu regularne występy. Wybór padł na turecki Alanyaspor.

Operacja z udziałem 27-latka odbyła się na mocy wypożyczenia do 30 czerwca 2023 roku bez opcji kupna.

Golkiper otrzymał koszulkę z numerem 13.

Siedemnastokrotny reprezentant Islandii już poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Oud-Heverlee Leuven.

Kontrakt Rúnarssona obowiązuje jeszcze przez dwa lata. Jak dotąd dostępu do bramki Arsenalu bronił on sześć razy, zachowując czyste konto w połowie spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy