OFICJALNIE: Sadam Sulley zagra w Austrii. Podpisał kontrakt z SV Ried
2020-10-08 15:27:08; Aktualizacja: 5 lat temu
Sadam Sulley będzie kontynuował karierę w Austrii. Były piłkarz Legii Warszawa trafił do SV Ried.
23-letni napastnik podpisał kontrakt z austriackim klubem. Umowa będzie ważna do 30 czerwca 2022 roku.
Sulley trafił do Legii w 2016 roku i był jej zawodnikiem przez kolejne trzy lata. Ghańczyk nie zadebiutował w pierwszej drużynie warszawskiego klubu. W rezerwach rozegrał 14 meczów, notując w nich trafienie i asystę. W międzyczasie był też wypożyczony do MFK Zemplín Michalovce.
W 2019 roku trafił do FK Senica. W koszulce słowackiej ekipy Sulley rozegrał 22 spotkania. Zdobył w nich pięć bramek. W lipcu atakujący pożegnał się z klubem i do tego momentu był wolnym zawodnikiem.Popularne
Ried jest po czterech kolejkach austriackiej ekstraklasy. Sięgnęło w nich po trzy punkty.









![Debiutant w Legii Warszawa! Czekał na to od lipca [OFICJALNIE]](img/photos/111001/170x113/henrique-arreiol.jpg)
![Ekstraklasa: Składy na Motor Lublin - Legia Warszawa [OFICJALNIE]](img/photos/111976/170x113/motor-lublin.jpg)








![FIFA szykuje fajerwerki dzień po losowaniu grup Mistrzostw Świata. Specjalne wydarzenie, na którym poznamy terminarz turnieju [OFICJALNIE]](img/photos/112772/90x60/mistrzostwa-swiata.jpg)




![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/90x60/rajovic.jpg)


![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/170x113/rajovic.jpg)




