Oficjalnie: Santa Cruz w Blackburn!

Oficjalnie: Santa Cruz w Blackburn!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.fcbayern.t-com.de

Jak podaje oficjalny serwis internetowy Bayernu Monachium, napastnik Roque Santa Cruz po przejściu testów medycznych przeszedł z Bayernu Monachium do Blackburn Rovers. <p>Kluby nie ujawniły kwoty odstępnego,(...)

Jak podaje oficjalny serwis internetowy Bayernu Monachium, napastnik Roque Santa Cruz po przejściu testów medycznych przeszedł z Bayernu Monachium do Blackburn Rovers.

Kluby nie ujawniły kwoty odstępnego, ale według doniesień wyniosła ona około 3.5 mln funtów (5 mln euro). Santa Cruz grał w Bayernie od 1999 roku, kiedy to za podobną kwotę został ściągnięty z Olimpii Asuncion. Od tego czasu wystąpił w 155 spotkaniach w Bundeslidze i zdobył w nich 31 bramek. Ma także na koncie 51 spotkań w Lidze Mistrzów i 49 w zespole narodowym.

Więcej na temat: Anglia Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy