OFICJALNIE: Savković odchodzi z Jagiellonii | Dwa głośne transfery na ostatniej prostej

OFICJALNIE: Savković odchodzi z Jagiellonii | Dwa głośne transfery na ostatniej prostej
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Tomasz Włodarczyk I Dominik Klekowski

Jagiellonia Białystok poinformowała o rozstaniu z Mile Savkoviciem. Jednocześnie „Duma Podlasia” finalizuje dwa transfery.

Savković już od pewnego czasu znajdował się na wylocie z białostockiego klubu. Dzisiaj potwierdził on, że kontrakt Serba został rozwiązany za porozumieniem stron.

27-letni skrzydłowy był związany z Jagiellonią od 2018 roku. Od tamtej pory zdążył rozegrać w jej barwach 16 spotkań. Strzelił jednego gola. Jeśli chodzi o obecny sezon, zanotował trzy krótkie występy w Ekstraklasie.

Jagiellonia jednocześnie domyka dwa transfery do klubu. Zgodnie z doniesieniami Tomasza Włodarczyka ze Sport.pl Maciej Makuszewski w zasadzie jest już zawodnikiem „Jagi”. 30-letni skrzydłowy, który ostatnio był piłkarzem Lecha Poznań, miał podpisać z białostockim zespołem półroczny kontrakt z opcją przedłużenia. Dla pięciokrotnego reprezentanta Polski to powrót do Białegostoku. Szeregi Jagiellonii opuścił on w 2012 roku.

Jak informowaliśmy już wcześniej, bardzo blisko przenosin do „Jagi” jest również Ariel Borysiuk (aktualnie Sheriff Tyraspol). Dominik Klekowski z Weszło podaje, że 12-krotny reprezentant Polski w czwartek przejdzie testy medyczne przed transferem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy