OFICJALNIE: Savković odchodzi z Jagiellonii | Dwa głośne transfery na ostatniej prostej

OFICJALNIE: Savković odchodzi z Jagiellonii | Dwa głośne transfery na ostatniej prostej
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Tomasz Włodarczyk I Dominik Klekowski

Jagiellonia Białystok poinformowała o rozstaniu z Mile Savkoviciem. Jednocześnie „Duma Podlasia” finalizuje dwa transfery.

Savković już od pewnego czasu znajdował się na wylocie z białostockiego klubu. Dzisiaj potwierdził on, że kontrakt Serba został rozwiązany za porozumieniem stron.

27-letni skrzydłowy był związany z Jagiellonią od 2018 roku. Od tamtej pory zdążył rozegrać w jej barwach 16 spotkań. Strzelił jednego gola. Jeśli chodzi o obecny sezon, zanotował trzy krótkie występy w Ekstraklasie.

Jagiellonia jednocześnie domyka dwa transfery do klubu. Zgodnie z doniesieniami Tomasza Włodarczyka ze Sport.pl Maciej Makuszewski w zasadzie jest już zawodnikiem „Jagi”. 30-letni skrzydłowy, który ostatnio był piłkarzem Lecha Poznań, miał podpisać z białostockim zespołem półroczny kontrakt z opcją przedłużenia. Dla pięciokrotnego reprezentanta Polski to powrót do Białegostoku. Szeregi Jagiellonii opuścił on w 2012 roku.

Jak informowaliśmy już wcześniej, bardzo blisko przenosin do „Jagi” jest również Ariel Borysiuk (aktualnie Sheriff Tyraspol). Dominik Klekowski z Weszło podaje, że 12-krotny reprezentant Polski w czwartek przejdzie testy medyczne przed transferem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy