OFICJALNIE: Scally w Borussii Mönchengladbach

OFICJALNIE: Scally w Borussii Mönchengladbach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Mönchengladbach

Borussia Mönchengladbach poinformowała o pozyskaniu Josepha Scally'ego.

O transferze prawego obrońcy do ekipy z Borussia Park było wiadomo już właściwie od listopada 2019 roku. Wtedy to bowiem ogłoszono, że kiedy tylko osiągnie on pełnoletniość, parafuje kontrakt z Borussią Mönchengladbach.

Scally obchodził swoje 18. urodziny 31 grudnia, z kolei kilka dni po nowym roku poinformowano, że opuszcza on New York City i na stałe przeprowadza się do Niemiec.

Defensor zjawił się w Europie we wtorek, by przejść testy medyczne oraz badanie na obecność koronawirusa. W obu przypadkach obyło się bez zastrzeżeń, dlatego też mógł on złożyć podpis pod umową. Jej szczegóły nie są jednak znane.

- Jako dziecko zawsze marzy się o tym, by kiedyś trafić na Stary Kontynent i grać w jednej z pięciu najlepszych lig świata. Gra w Niemczech to sen. Cieszę się, że tu jestem i nie mogę doczekać się nowym wyzwań - powiedział.

Scally, który ostatnio grał dla wspomnianego New York City, to drugi najmłodszy gracz w historii Major League Soccer, który parafował profesjonalny kontrakt. Prym w tej klasyfikacji wiedzie doskonale znany Freddy Adu.

Scally zdążył zagrać w pięciu meczach MLS. Do tego dorzucił po jednym występie w US Open Cup i Lidze Mistrzów strefy CONCACAF.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy