OFICJALNIE: Sevilla się nie zatrzymuje. Transfer Fernando!

OFICJALNIE: Sevilla się nie zatrzymuje. Transfer Fernando!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sevilla FC

Fernando zasilił barwy Sevilli, stając się tym samym ósmym wzmocnieniem andaluzyjskiej drużyny przed kolejnym sezonem.

Tak jak przewidywano, przenosiny Brazylijczyka na Półwysep Iberyjski doszły do skutku. 31-latek po dwóch sezonach spędzonych w Galatasaray postanowił spróbować swoich sił w Sevilli. 

Hiszpanie za angaż defensywnego pomocnika zapłacili 4,5 miliona euro. Następnie zawodnik złożył podpis pod kontraktem do 30 czerwca 2022 roku. 

Fernando szerszej publiczności dał się poznać, kiedy w 2008 roku zadebiutował w Lidze Mistrzów. Od tego czasu zebrał w sumie 57 występów w najbardziej prestiżowych rozgrywkach europejskich, broniąc barw kolejno Porto, Manchesteru City i wspomnianego Galatasaray. 

Dodajmy, że dla Sevilli, która już niedługo zagra w fazie grupowej Ligi Europy, to już ósme wzmocnienie zespołu. Wcześniej do hiszpańskiej ekipy dołączyli m.in. Jules Koundé czy Lucas Ocampos. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy