OFICJALNIE: Sheffield United sfinalizował trzy transfery - lewy, prawy i środkowy obrońca

OFICJALNIE: Sheffield United sfinalizował trzy transfery - lewy, prawy i środkowy obrońca
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sheffield United

Max Lowe, Jayden Bogle i Ethan Ampadu zasilili szeregi Sheffield United.

Przedstawiciele „Szabli” mają za sobą bardzo pracowity okres, który zwieńczyli ogłoszeniem faktu nawiązania współpracy z trzema nowymi zawodnikami.

Dwóch z nich trafił na Bramall Lane z Derby County na zasadzie transferów definitywnych. Tymi piłkarzami są Max Lowe i Jayden Bogle. Obaj po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związali się z nowymi pracodawcami do połowy 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że Sheffield United przeznaczyło na pozyskanie odpowiednio lewego oraz prawego obrońcy kwotę oscylującą w granicach 10 milionów funtów (11 milionów euro).

Gracze mający 23 i 20 lat mogli w minionym sezonie liczyć na regularne występy w barwach „Baranów”, dla których rozegrali 32 i 40 spotkań. Większych wpływ na wyniki osiągane przez drużynę z Championship miał młodszy Bogle, który zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował sześć asyst.

Z kolei Ampadu przeniósł się do Sheffield United na zasadzie rocznego wypożyczenia z Chelsea. Walijczyk spędził poprzednie rozgrywki na identycznych warunkach w RB Lipsk, gdzie udało mu się rozegrać zaledwie siedem spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy