OFICJALNIE: Sheffield United sfinalizował trzy transfery - lewy, prawy i środkowy obrońca

OFICJALNIE: Sheffield United sfinalizował trzy transfery - lewy, prawy i środkowy obrońca
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sheffield United

Max Lowe, Jayden Bogle i Ethan Ampadu zasilili szeregi Sheffield United.

Przedstawiciele „Szabli” mają za sobą bardzo pracowity okres, który zwieńczyli ogłoszeniem faktu nawiązania współpracy z trzema nowymi zawodnikami.

Dwóch z nich trafił na Bramall Lane z Derby County na zasadzie transferów definitywnych. Tymi piłkarzami są Max Lowe i Jayden Bogle. Obaj po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związali się z nowymi pracodawcami do połowy 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że Sheffield United przeznaczyło na pozyskanie odpowiednio lewego oraz prawego obrońcy kwotę oscylującą w granicach 10 milionów funtów (11 milionów euro).

Gracze mający 23 i 20 lat mogli w minionym sezonie liczyć na regularne występy w barwach „Baranów”, dla których rozegrali 32 i 40 spotkań. Większych wpływ na wyniki osiągane przez drużynę z Championship miał młodszy Bogle, który zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował sześć asyst.

Z kolei Ampadu przeniósł się do Sheffield United na zasadzie rocznego wypożyczenia z Chelsea. Walijczyk spędził poprzednie rozgrywki na identycznych warunkach w RB Lipsk, gdzie udało mu się rozegrać zaledwie siedem spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy