OFICJALNIE: Słoma w Polonii Warszawa

OFICJALNIE: Słoma w Polonii Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Polonia Warszawa

Polonia Warszawa poinformowała o pozyskaniu Kamila Słomy.

Ekipa z Konwiktorskiej kontynuuje ofensywę transferową. Po wcześniejszym pozyskaniu między innymi Łukasza Piątka czy Adama Pazio do zespołu dołączył kolejny zawodnik.

Jest nim Kamil Słoma, który przeprowadza się do Polonii z Garbarni na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

- Trafiłem do klubu z bogatą tradycją. W tym momencie ważny jest dla mnie fakt, że mam do czynienia z ciekawym projektem. Chciałbym dołożyć do niego swoją cegiełkę i pomóc klubowi - przyznał.

Skrzydłowy to wychowanek Resovii. W swojej karierze był też związany z Ruchem Chorzów oraz Pogonią Szczecin, skąd trafił do Garbarni.

Tam w 22 meczach strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy