OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer!

OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer! fot. Rubin Kazań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rubin Kazań

Iwan Ignatjew został nowym zawodnikiem Rubina Kazań.

Środkowy napastnik rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w barwach Krasnodaru i do tej pory mógł liczyć na dość regularną grę w barwach aktualnego wicelidera rosyjskiej, dlatego jego przeprowadzka do drużyny zamieszanej w walkę o utrzymanie w tamtejszej elicie może dziwić.

Nie mamy jednak większej wątpliwości, że blisko 21-letni zawodnik zdecydował się na przeprowadzkę do Rubina Kazań ze względu na obecność Leonida Słuckiego na ławce rezerwowych „Czerwono-Zielonych”, który nie tak dawno objął funkcję szkoleniowca dwukrotnego mistrza kraju.

Iwan Ignatjew przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu związał się z nowym pracodawcą do końca maja 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że zespół z Kazania przeznaczył siedem milionów euro na pozyskanie utalentowanego napastnika, który ma już za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Rosji w różnych kategoriach wiekowych.

Blisko 21-letni piłkarz rozegrał 19 spotkań w trwających rozgrywkach i zdobył w nich pięć goli oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy