OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer!

OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer! fot. Rubin Kazań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rubin Kazań

Iwan Ignatjew został nowym zawodnikiem Rubina Kazań.

Środkowy napastnik rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w barwach Krasnodaru i do tej pory mógł liczyć na dość regularną grę w barwach aktualnego wicelidera rosyjskiej, dlatego jego przeprowadzka do drużyny zamieszanej w walkę o utrzymanie w tamtejszej elicie może dziwić.

Nie mamy jednak większej wątpliwości, że blisko 21-letni zawodnik zdecydował się na przeprowadzkę do Rubina Kazań ze względu na obecność Leonida Słuckiego na ławce rezerwowych „Czerwono-Zielonych”, który nie tak dawno objął funkcję szkoleniowca dwukrotnego mistrza kraju.

Iwan Ignatjew przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu związał się z nowym pracodawcą do końca maja 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że zespół z Kazania przeznaczył siedem milionów euro na pozyskanie utalentowanego napastnika, który ma już za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Rosji w różnych kategoriach wiekowych.

Blisko 21-letni piłkarz rozegrał 19 spotkań w trwających rozgrywkach i zdobył w nich pięć goli oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy