OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer!

OFICJALNIE: Słucki rozpoczyna misję odbudowy Rubina Kazań. Na początek duży transfer! fot. Rubin Kazań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rubin Kazań

Iwan Ignatjew został nowym zawodnikiem Rubina Kazań.

Środkowy napastnik rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w barwach Krasnodaru i do tej pory mógł liczyć na dość regularną grę w barwach aktualnego wicelidera rosyjskiej, dlatego jego przeprowadzka do drużyny zamieszanej w walkę o utrzymanie w tamtejszej elicie może dziwić.

Nie mamy jednak większej wątpliwości, że blisko 21-letni zawodnik zdecydował się na przeprowadzkę do Rubina Kazań ze względu na obecność Leonida Słuckiego na ławce rezerwowych „Czerwono-Zielonych”, który nie tak dawno objął funkcję szkoleniowca dwukrotnego mistrza kraju.

Iwan Ignatjew przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu związał się z nowym pracodawcą do końca maja 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że zespół z Kazania przeznaczył siedem milionów euro na pozyskanie utalentowanego napastnika, który ma już za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Rosji w różnych kategoriach wiekowych.

Blisko 21-letni piłkarz rozegrał 19 spotkań w trwających rozgrywkach i zdobył w nich pięć goli oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy