OFICJALNIE: Smug w Hutniku Kraków

OFICJALNIE: Smug w Hutniku Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hutnik Kraków

Hutnik Kraków poinformował o pozyskaniu Dawida Smuga.

Do gry w drugiej lidze przygotowuje się Hutnik Kraków. W poniedziałek poinformowano o pozyskaniu nowego bramkarza.

Do zespołu prowadzonego przez Leszka Janiczaka dołączył nowy bramkarz. Mowa o Dawidzie Smudze.

26-latek przenosi się do Hutnika z Ruchu Chorzów na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

O miejsce składzie powinien rywalizować z Adamem Dulą, Radovanem Hodálem i Kacprem Szewczykiem.

Smug to wychowanek MSP Szamotuły. W swojej karierze grał też między innymi dla GKS-u Bełchatów, Miedzi Legnica i Górnika Zabrze oraz występował w zespołach młodzieżowych Interu Mediolan.

Miniony sezon spędził we wspomnianym Ruchu Chorzów. Tam zaliczył sześć występów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy