OFICJALNIE: Stal Mielec awansowała do Ekstraklasy i zmienia trenera

OFICJALNIE: Stal Mielec awansowała do Ekstraklasy i zmienia trenera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o rozstaniu z Dariuszem Marcem.

Stal wywalczyła niedawno długo wyczekiwany awans do Ekstraklasy. Ekipa z Mielca zdobyła 67 punktów w 34 meczach, co dało jej pierwsze miejsce w tabeli I ligi. Dzisiaj władze klubu potwierdziły, że zespołu na najwyższym szczeblu nie poprowadzi Marzec, który go na niego wprowadził.

Jak czytamy w opublikowanym komunikacie: „Powodem jest różnica oczekiwań w zakresie doboru członków sztabu szkoleniowego”. Klub podziękował Marcowi za zaangażowanie i osiągnięcie dużego sukcesu.

50-latek pracował w Mielcu od września zeszłego roku. Od tamtej pory drużyna rozegrała pod jego wodzą 28 meczów. Zanotowała 18 zwycięstw, trzy remisy i siedem porażek.

Wkrótce Stal ogłosi nazwisko swojego nowego szkoleniowca.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy