OFICJALNIE: Szymon Sobczak w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Szymon Sobczak w Jagiellonii Białystok
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o sprowadzeniu Szymona Sobczaka.

Ostatnie dni są dla kibiców Jagiellonii Białystok niezwykle burzliwe. Najpierw poinformowano o zmianie trenera. Z posadą pożegnał się Iwajło Petew, a jego miejsce zajął Bogdan Zając. Teraz z kolei do zespołu dołączył nowy napastnik.

Mowa o Szymonie Sobczaku, który przenosi się do „Dumy Podlasia” ze Stomilu Olsztyn na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Ponadto znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Rozmowy trwały od zakończenia sezonu 1.ligi. Pojawiły się wprawdzie inne opcje, ale Jagiellonia to jeden z tych klubów, którym się nie odmawia. Wracam do Ekstraklasy i chcę teraz potwierdzić na boisku, że na to zasłużyłem - powiedział.

27-latek to wychowanek Wisły Kraków. W swojej karierze był też związany między innymi z Górnikiem Zabrze, Stalą Mielec oraz Podbeskidzie.

Do Stomilu trafił w marcu minionego roku. W niedawno zakończonym sezonie rozegrał łącznie 36 meczów. W tym czasie zdobył 12 bramek i zanotował pięć asyst.

Sobczak to czwarty letni transfer zespołu prowadzonego przez Bogdana Zająca. Wcześniej informowano o pozyskaniu Błażeja Augustyna, Macieja Masa i Pāvelsa Šteinborsa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy