Oficjalnie: Szyrokow bez klubu

Oficjalnie: Szyrokow bez klubu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Spartak Moskwa

Roman Szyrokow rozstał się ze Spartakiem Moskwa.

Doświadczony pomocnik pod koniec minionego roku stracił miejsce w wyjściowym składzie "Czerwono-Białych" i w związku z zbliżającym się Euro 2016 postanowił za porozumieniem stron rozwiązać swój kontrakt ze Spartakiem.

Przypominamy, że 34-latek jest kapitanem reprezentacji Rosji i jednym z kluczowych zawodników w układance Leonida Słuckiego, który regularnie zaczął stawiać na wychowanka CSKA pod koniec eliminacji do turnieju głównego we Francji.

Warto także dodać, że Szyrokow w trwających rozgrywkach wystąpił w 15 meczach ekipy z Moskwy i zanotował w nich trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy