OFICJALNIE: Tchimbembé w FC Metz

OFICJALNIE: Tchimbembé w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

FC Metz pozyskało Warrena Tchimbembé.

Celem FC Metz w przyszłym sezonie będzie utrzymanie się w Ligue 1. Ma mu w tym pomóc nowo sprowadzony skrzydłowy.

Do zespołu prowadzonego przez Vincenta Hognona z Troyes przenosi się Warren Tchimbembé.

Z nowym pracodawcą parafował on kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Same szczegóły transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Dla mnie ten transfer to wielka duma. Podpisując tu umowę, jestem przekonany, że dokonuję dobrego wyboru i to mój właściwy krok. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł pomóc kolegom - powiedział.

22-latek rozegrał w minionym sezonie 15 meczów, w których zdobył trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy