OFICJALNIE: Tomáš Vestenický znalazł nowy klub. Z poprzednim rozstał się po... dziewięciu dniach

OFICJALNIE: Tomáš Vestenický znalazł nowy klub. Z poprzednim rozstał się po... dziewięciu dniach fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dinamo Bukareszt

Tomáš Vestenický powraca do rywalizacji po kilkutygodniowej przerwie i związał się z Dinamem Bukareszt.

Były młodzieżowy reprezentant Słowacji nie cieszył się na tyle dużym zainteresowaniem po rozstaniu z Cracovią, aby móc pozwolić sobie ostatniego lata przebieranie w ofertach.

Z tego też powodu stosunkowo szybko zgodził się na nawiązanie współpracy z rosyjską Czajką Piesczanokopskoje. 25-latek nie spędził jednak zbyt wiele czasu w tym klubie i po zaledwie dziewięciu dniach rozwiązał z nim umowę z uwagi na zdegradowanie go na trzeci poziom rozgrywkowy za ustawianie spotkań w sezonie 2018/2019.

W związku z tym środkowy napastnik ponownie wylądował na bezrobociu i od tego momentu czekał na otrzymanie atrakcyjnej propozycji.

Tomáš Vestenický czekał na nią stosunkowo długo, ale w końcu się doczekał i podpisał kontrakt z Dinamem Bukareszt do końca trwających rozgrywek z opcją jego przedłużenia o 12 miesięcy.

Słowak będzie miał okazję w nowej drużynie występować razem z stosunkowo znanym Gabrielem Torje, niedawnym celem transferowym Legii Warszawa - Deianem Sorescu czy byłym graczem Arki Gdynia - Mirko Ivanovskim.

Ekipa z Rumunii walczy w obecnym sezonie o utrzymanie i po 12. kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce z tabeli z zaledwie siedmioma zdobytymi punktami.

25-latek zakończył swoją przygodę w „Pasach” na 73 rozegranych meczach, w których strzelił pięć goli oraz zaliczył jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy