OFICJALNIE: Toni Kroos w nowej roli podczas Mistrzostw Świata w Katarze

OFICJALNIE: Toni Kroos w nowej roli podczas Mistrzostw Świata w Katarze fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Magenta TV

Toni Kroos zakończył reprezentacyjną karierę tuż po nieudanym EURO w 2021 roku. Finalnie Niemiec pojawi się na Mistrzostwach Świata w Katarze, lecz w zupełnie innej roli. Pomocnik skomentuje hitowe spotkania turnieju wraz ze swoim bratem.

32-letni piłkarz Realu Madryt to zdecydowanie ciekawa postać w futbolu. Pięciokrotny triumfator Ligi Mistrzów słynie z odważnych wypowiedzi, które w przeszłości uderzały w interesy FIFA czy UEFA.

Kroos swoimi przemyśleniami dzieli się regularnie w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi wraz ze swoim bratem niezwykle popularną serię podcastów - „ Einfach mal Luppen”. Seria ta dotyczy wielu aspektów życia dwóch braci, prezentując naprawdę różnorodne treści.

Wspomniana dwójka w naprawdę interesujący sposób prowadzi swoje dyskusje, co nie umknęło uwadze niemieckiej stacji Magenta TV.

Platforma zrelacjonuje 16 spotkań z wszystkich 64, które odbędą się na mundialu. Wśród komentatorów znajdziemy kilka znanych postaci, w tym Michaela Ballacka i Javiego Martíneza. Do tego grona dołączają właśnie bracia Kroos.

Wspomniana dwójka zrelacjonuje na antenie Magenta TV obydwa półfinały i finał zbliżających się Mistrzostw Świata.

32-letni środkowy pomocnik tuż po mundialu, wedle wcześniejszych doniesień, usiądzie z zarządem Realu Madryt do rozmów w sprawie jego przyszłości. Kontrakt popularnego „Antonio” z madrytczykami wygasa już przyszłego lata, co wywołuje na Estadio Santiago Bernabeu niepokój.

Sam 106-krotny reprezentant Niemiec enigmatycznie wypowiada się o swym dalszym losie, rozważając ponoć nawet zakończenie kariery.

Do tej pory w białym trykocie 35-krotnych mistrzów Hiszpanii zanotował on 383 spotkania, 26 trafień i 87 asyst. Okres ten wzbogacił jego gablotę 18 trofeami, w tym czterema za Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy