Oficjalnie: Transfer Rosický'ego

Oficjalnie: Transfer Rosický'ego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sparta Praga

Tomáš Rosický wrócił do Sparty Praga.

Czesi poinformowali na swojej stronie internetowej, że ich wychowanek powrócił do klubu po 15 latach gry w Borussii Dortmund i Arsenalu. 35-latek wziął już udział w pierwszej konferencji prasowej, a także stawił się na treningu z nowymi kolegami z drużyny. Pomocnik podpisał z "Rudími" dwuletnią umowę.

Rosický dołączył do Sparty na zasadzie wolnego transferu, ponieważ wcześniej rozstał się z Arsenalem. Zawodnik otrzymał w nowym klubie koszulkę z numerem 10.

Poprzedni pobyt pomocnika w lidze czeskiej przypadł na lata 1998-2001. Wtedy rozegrał w Sparcie 61 spotkań, w których zdobył 12 bramek.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy