Oficjalnie: Transfer Rosický'ego

Oficjalnie: Transfer Rosický'ego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sparta Praga

Tomáš Rosický wrócił do Sparty Praga.

Czesi poinformowali na swojej stronie internetowej, że ich wychowanek powrócił do klubu po 15 latach gry w Borussii Dortmund i Arsenalu. 35-latek wziął już udział w pierwszej konferencji prasowej, a także stawił się na treningu z nowymi kolegami z drużyny. Pomocnik podpisał z "Rudími" dwuletnią umowę.

Rosický dołączył do Sparty na zasadzie wolnego transferu, ponieważ wcześniej rozstał się z Arsenalem. Zawodnik otrzymał w nowym klubie koszulkę z numerem 10.

Poprzedni pobyt pomocnika w lidze czeskiej przypadł na lata 1998-2001. Wtedy rozegrał w Sparcie 61 spotkań, w których zdobył 12 bramek.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy