OFICJALNIE: Transfer Stępińskiego!

OFICJALNIE: Transfer Stępińskiego! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Mariusz Stępiński będzie reprezentował w najbliższym czasie barwy Chievo.

Przeprowadzkę reprezentanta Polski z Nantes do Włoch potwierdziła Łączy Nas Piłka. Zgodnie z wcześniej anonsowanym porozumieniem, napastnik trafił do włoskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia.


Na Półwyspie Apenińskim Stępiński ma wrócić do regularnego grania. Do Nantes przeniósł się on w zeszłym roku (Ruch Chorzów otrzymał za niego dwa miliony euro) i mimo niezłego początku sezonu, z czasem coraz rzadziej pojawiał się na murawie. W sumie jego licznik zatrzymał się na 26 występach, siedmiu trafieniach i czterech asystach.


Jeśli chodzi o trwający sezon, Polak zanotował jeden występ, pojawiając się na murawie raptem na chwilę w meczu Ligue 1 z Troyes (1:0).


W Chievo Stępiński dołączy do innego polskiego zawodnika - Pawła Jaroszyńskiego, który kilka tygodni temu przeniósł się do Włoch z Cracovii. Obaj panowie w czerwcu reprezentowali nasz kraj na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Przypomnijmy, że podopiecznym Marcina Dorny nie udało się wyjść w nich z grupy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy