OFICJALNIE: Trzecia koszulka Olympique’u Marsylia na sezon 2022/2023 [WIDEO]

OFICJALNIE: Trzecia koszulka Olympique’u Marsylia na sezon 2022/2023 [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Puma France [Instagram]

Puma, sponsor Olympique’u Marsylia, przedstawiła trzecią koszulkę klubu na trwającą kampanię.

Wicemistrzowie Francji już dzisiaj rozegrają pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jego rywalem na wyjeździe będzie Tottenham Hotspur.

Tymczasem sponsor odzieży zaprezentował trzecią koszulkę na sezon 2022/2023.

W przeciwieństwie do domowych oraz wyjazdowych trykotów, które są odpowiednio w kolorze białym i granatowym, koszulka jest utrzymana w kolorze niebieskim.

Puma wykazała się sprytem i umieściła krzyż, który został wykonany w nieco jaśniejszym odcieniu koloru niebieskiego.

W nagraniu promocyjnym udział wzięli Dmitri Payet czy Alexis Sánchez.

Olympique Marsylia podczas obecnej kampanii nie zaznało jeszcze porażki. Jego dorobek to pięć zwycięstw oraz remis.

Latem do zespołu dołączyli tacy zawodnicy jak Eric Bailly, Jordan Veretout i Jonathan Clauss. Opuścił go Arkadiusz Milik, dołączając do Juventusu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy