Oficjalnie: Tuszyński i Čertik w Sandecji

Oficjalnie: Tuszyński i Čertik w Sandecji
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz pozyskała 2 nowych zawodników. Do pierwszoligowego klubu dołączyli Patryk Tuszyński i Jozef Čertik.

Tuszyński został na rok wypożyczony z Lechii Gdańsk, w której nie miał szans na regularną grę. 23-letni napastnik najczęściej grał w rezerwach, lub w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jego poprzednim klubem był MKS Kluczbork.

Jozef Čertik podpisał półtoraroczny kontrakt z Sandecją. Poprzednim klubem 27-letniego Słowaka była MŠK Rimavská Sobota, zespół grający na zapleczu słowackiej Ekstraklasy. Čertik jest wychowankiem  Rapidu Bratislava, Sandecja będzie dla niego pierwszym zagranicznym klubem w karierze.

Wcześniej do Sandecji dołączyli Maciej Bębenek i Paweł Nowak, a działacze podkreślają, że to nie były ostatnie wzmocnienia w klubie tej zimy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy