Oficjalnie: Tuszyński i Čertik w Sandecji

Oficjalnie: Tuszyński i Čertik w Sandecji
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz pozyskała 2 nowych zawodników. Do pierwszoligowego klubu dołączyli Patryk Tuszyński i Jozef Čertik.

Tuszyński został na rok wypożyczony z Lechii Gdańsk, w której nie miał szans na regularną grę. 23-letni napastnik najczęściej grał w rezerwach, lub w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jego poprzednim klubem był MKS Kluczbork.

Jozef Čertik podpisał półtoraroczny kontrakt z Sandecją. Poprzednim klubem 27-letniego Słowaka była MŠK Rimavská Sobota, zespół grający na zapleczu słowackiej Ekstraklasy. Čertik jest wychowankiem  Rapidu Bratislava, Sandecja będzie dla niego pierwszym zagranicznym klubem w karierze.

Wcześniej do Sandecji dołączyli Maciej Bębenek i Paweł Nowak, a działacze podkreślają, że to nie były ostatnie wzmocnienia w klubie tej zimy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy