OFICJALNIE: Ujkani i Laxalt w Torino

OFICJALNIE: Ujkani i Laxalt w Torino
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Torino

Torino nie próżnuje i poinformowało o pozyskaniu Diego Laxalta oraz Samira Ujkaniego.

Zespół prowadzony przez Waltera Mazzarriego bardzo dobrze zaczął obecny sezon i po dwóch kolejkach plasuje się w tabeli na trzecim miejscu z kompletem punktów.

Kibice mieli jednak w ostatnich dniach więcej powodów do radości. Drużynę wzmocnili bowiem dwaj nowi zawodnicy, a więc Diego Laxalt oraz Samir Ujkani.

Pierwszy z piłkarzy przeniósł się do Turynu z Milanu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami została parafowana do 30 czerwca 2020 roku.

W kontrakcie znalazła się też opcja na kupno po wspomnianym okresie.

Pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie 28 meczów i zanotował w nich jedną asystę.

Drugi ze sprowadzonych graczy ma wzmocnić rywalizację na bramce. Kapitan reprezentacji Kosowa o miejsce w składzie będzie rywalizował z Salvatorem Sirigiu.

Ujkani, który wcześniej występował w Çaykurze Rizespor, będzie występował w barwach Torino do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy