Oficjalnie: Vacek potwierdzony

Oficjalnie: Vacek potwierdzony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Maccabi Hajfa

Kamil Vacek to nowy piłkarz Maccabi Hajfa.

29-latek początkowo miał na dłużej zostać w Ekstraklasie, bowiem sam Piast kilkanaście tygodni temu poinformował o wykupieniu pomocnika ze Sparty. Później w polskich mediach pojawiła się informacja, że gliwiczanie dokonali tego za pieniądze Lecha i piłkarz przejdzie do Poznania.

Ostatecznie Czech pozostał jednak w Pradze i szukał nowego pracodawcy, a jego niedoszły powrót do Polski pozostał tajemnicą. Dziś Izraelczycy potwierdzili, Vacek podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Kwota nie została ujawniona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy