Oficjalnie: Vacek potwierdzony

Oficjalnie: Vacek potwierdzony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Maccabi Hajfa

Kamil Vacek to nowy piłkarz Maccabi Hajfa.

29-latek początkowo miał na dłużej zostać w Ekstraklasie, bowiem sam Piast kilkanaście tygodni temu poinformował o wykupieniu pomocnika ze Sparty. Później w polskich mediach pojawiła się informacja, że gliwiczanie dokonali tego za pieniądze Lecha i piłkarz przejdzie do Poznania.

Ostatecznie Czech pozostał jednak w Pradze i szukał nowego pracodawcy, a jego niedoszły powrót do Polski pozostał tajemnicą. Dziś Izraelczycy potwierdzili, Vacek podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Kwota nie została ujawniona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy