OFICJALNIE: Viaplay przejmuje następnych trzech dziennikarzy z Canal+

OFICJALNIE: Viaplay przejmuje następnych trzech dziennikarzy z Canal+ fot. Viaplay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Viaplay

Adrian Olek, Paweł Grabowski i Michał Gutka wzmocnili redakcję sportową Viaplay po opuszczeniu Canal+ Sport.

Firma ze Skandynawii ogłosiła przed rokiem wzbogacenie swojej oferty sportowej o transmisje z rozgrywek Premier League i tym samym odebrała jeden z flagowych produktów stacji Canal+, która pokazywała zmagania angielskich drużyn od przeszło 20 lat.

Jednocześnie wykonanie takiego ruchu przez Viaplay stanowiło zapowiedź wzmocnienia obsady komentatorskiej serwisu streamingowego, która przed kilkoma dniami pochwaliła się nawiązaniem współpracy z Przemysławem Pełką.

Jego przejście z redakcji sportowej Canal+ nie okazało się jedynym ruchem wykonanym pomiędzy oboma podmiotami, ponieważ wiemy już, że 43-latkowi będzie dane danej współpracować z Adrianem Olkiem, Pawłem Grabowskim oraz Michałem Gutką.

Dwaj ostatni opublikowali jeszcze w maju komunikaty w mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Wtedy nie mogli jeszcze ujawnić swojego nowego miejsca pracy, dlatego dopiero teraz potwierdzili swoje przejście do Viaplay.

Tym samym cała czwórka będzie działać między innymi przy startującym już 5 sierpnia nowym sezonie Premier League.

Firma ze Skandynawii zagwarantowała sobie prawo do ich transmitowania do sezonu 2027/2028 w pięciu krajach - Holandii, Estonii, Polsce, na Litwie oraz Łotwie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy