OFICJALNIE: Viaplay przejmuje następnych trzech dziennikarzy z Canal+

OFICJALNIE: Viaplay przejmuje następnych trzech dziennikarzy z Canal+ fot. Viaplay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Viaplay

Adrian Olek, Paweł Grabowski i Michał Gutka wzmocnili redakcję sportową Viaplay po opuszczeniu Canal+ Sport.

Firma ze Skandynawii ogłosiła przed rokiem wzbogacenie swojej oferty sportowej o transmisje z rozgrywek Premier League i tym samym odebrała jeden z flagowych produktów stacji Canal+, która pokazywała zmagania angielskich drużyn od przeszło 20 lat.

Jednocześnie wykonanie takiego ruchu przez Viaplay stanowiło zapowiedź wzmocnienia obsady komentatorskiej serwisu streamingowego, która przed kilkoma dniami pochwaliła się nawiązaniem współpracy z Przemysławem Pełką.

Jego przejście z redakcji sportowej Canal+ nie okazało się jedynym ruchem wykonanym pomiędzy oboma podmiotami, ponieważ wiemy już, że 43-latkowi będzie dane danej współpracować z Adrianem Olkiem, Pawłem Grabowskim oraz Michałem Gutką.

Dwaj ostatni opublikowali jeszcze w maju komunikaty w mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Wtedy nie mogli jeszcze ujawnić swojego nowego miejsca pracy, dlatego dopiero teraz potwierdzili swoje przejście do Viaplay.

Tym samym cała czwórka będzie działać między innymi przy startującym już 5 sierpnia nowym sezonie Premier League.

Firma ze Skandynawii zagwarantowała sobie prawo do ich transmitowania do sezonu 2027/2028 w pięciu krajach - Holandii, Estonii, Polsce, na Litwie oraz Łotwie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy