OFICJALNIE: Víctor García w Śląsku Wrocław

OFICJALNIE: Víctor García w Śląsku Wrocław
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

W piątkowe popołudnie Víctor García został zaprezentowany jako nowy nabytek Śląska Wrocław.

Celem Śląska Wrocław na letnie okno transferowe było wzmocnienie defensywny z naciskiem na lewą stronę obrony. W piątek udało się dopiąć swego.

Do zespołu prowadzonego przez Jacka Magierę dołączył Víctor García.

27-latek przenosi się do czwartej siły poprzedniego sezonu Ekstraklasy z CD Castellón w ramach definitywnego transferu bezgotówkowego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- To dla mnie pierwszy zagraniczny klub i cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj. Chciałem podjąć nowe wyzwanie, a propozycja Śląska była bardzo konkretna. Wiem, że to duży klub, z bogatą historią, należący do ścisłej czołówce w Polsce i jestem bardzo zmotywowany, by pomóc drużynie osiągać kolejne sukcesy - przyznał piłkarz.

27-latek powinien rywalizować o miejsce w składzie z Dinem Stiglecem.

W poprzednim sezonie García rozegrał na zapleczu La Ligi 25 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy