OFICJALNIE: Víctor García w Śląsku Wrocław

OFICJALNIE: Víctor García w Śląsku Wrocław
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

W piątkowe popołudnie Víctor García został zaprezentowany jako nowy nabytek Śląska Wrocław.

Celem Śląska Wrocław na letnie okno transferowe było wzmocnienie defensywny z naciskiem na lewą stronę obrony. W piątek udało się dopiąć swego.

Do zespołu prowadzonego przez Jacka Magierę dołączył Víctor García.

27-latek przenosi się do czwartej siły poprzedniego sezonu Ekstraklasy z CD Castellón w ramach definitywnego transferu bezgotówkowego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- To dla mnie pierwszy zagraniczny klub i cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj. Chciałem podjąć nowe wyzwanie, a propozycja Śląska była bardzo konkretna. Wiem, że to duży klub, z bogatą historią, należący do ścisłej czołówce w Polsce i jestem bardzo zmotywowany, by pomóc drużynie osiągać kolejne sukcesy - przyznał piłkarz.

27-latek powinien rywalizować o miejsce w składzie z Dinem Stiglecem.

W poprzednim sezonie García rozegrał na zapleczu La Ligi 25 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy