Oficjalnie: Wasiluk w Jagiellonii

Oficjalnie: Wasiluk w Jagiellonii
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Jagiellonia Białystok

Marek Wasiluk został piłkarzem Jagiellonii Białystok. Jest to pierwsze letnie wzmocnienie klubu z Podlasia.

Marek Wasiluk podpisał z Jagiellonią Białystok roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Obrońca jest wychowankiem "Jagi", w której występował do 2008 roku. 

Po wyjeździe z Białegostoku Wasiluk trafił do Cracovii, występował także w barwach Śląska Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo Polski. Po przygodzie we Wrocławiu wrócił do drużyny krakowskich "Pasów", ale nie zagrał ani jednego meczu i na początku 2014 roku rozwiązał kontrakt. Od tamtej pory występował w zespole Widzewa Łódź. "Widzewiacy" spadli jednak z Ekstraklasy, a Wasiluk nie zdecydował się na pozostanie w klubie. 

Nowy obrońca Jagiellonii ma na koncie łącznie 101 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy