OFICJALNIE: Wdowik w Jagiellonii

OFICJALNIE: Wdowik w Jagiellonii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o pozyskaniu Bartłomieja Wdowika.

Młody lewy obrońca ostatnie miesiące spędził na zapleczu Ekstraklasy, grając w pierwszoligowej Odrze Opole. Tam pomimo młodego wieku w wielu meczach udowodniał swą jakość. To spowodowało, że zapracował sobie tym na przeprowadzkę do nowego klubu.

W rundzie wiosennej Wdowik będzie występował w Jagiellonii Białystok. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Szczegóły całej transakcji, jak i umowy indywidualnej nie są jednak znane.

19-latek to wychowanek ekipy KS Olkusz. W swojej karierze był także powiązany ze Słowikiem Olkusz, a następnie z Ruchem Chorzów. Jeśli chodzi natomiast o wspomnianą Odrę Opole, to trafił do tej ekipy latem minionego roku.

Od tamtej pory rozegrał na pierwszoligowych boiskach 17 meczów.

Wdowik to drugi zimowy transfer Jagiellonii. Wcześniej do drużyny dołączył Dejan Iliev.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy