OFICJALNIE: Widzew Łódź ma nowego sponsora generalnego. Współpracuje z nim od IV Ligi

OFICJALNIE: Widzew Łódź ma nowego sponsora generalnego. Współpracuje z nim od IV Ligi fot. Sebastian Furmanek / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Widzew Łódź

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary z marką TERMOton został nowym sponsorem generalnym Widzewa Łódź.

Umowa obowiązuje do końca sezonu 2023/2024. Do tej pory strategicznym partnerem była firma DiMedical, która nadal będzie współpracować z łódzkim zespołem, chociaż w mniejszym stopniu.

Teraz logo TERMOton znajdzie się w centralnym miejscu koszulki meczowej, a także zostanie wyeksponowane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych łódzkiego klubu oraz na stadionie przy alei Piłsudskiego.

ZCB Owczary współpracuje z Widzewem od 2015 roku, kiedy drużyna ta grała w IV Lidze, po ogłoszeniu upadłości.

- To prawdziwy fenomen na skalę kraju, gdy firma rozpoczyna wsparcie klubu na poziomie czwartej ligi i pomaga mu wspiąć się do Ekstraklasy. Współpraca z ZCB Owczary jest dowodem na to, że biznes to nasz trzynasty zawodnik. Osobiste podziękowania należą się Rafałowi Stępniowi, który jest ambasadorem Widzewa - powiedział prezes klubu, Michał Rydz.

W przeszłości Widzew Łódź czterokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski. W sezonie 1995/1996 dokonał tego, nie ponosząc ani jednej porażki. W zakończonych właśnie rozgrywkach Ekstraklasy zajął ostatecznie dwunaste miejsce, chociaż w pewnym momencie był nawet wiceliderem tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy