OFICJALNIE: Widzew Łódź żegna się z pięcioma zawodnikami

OFICJALNIE: Widzew Łódź żegna się z pięcioma zawodnikami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował o odejściu pięciu piłkarzy.

W tym gronie są Patryk Wolański, Łukasz Turzyniecki, Christopher Mandiangu, Hubert Wołąkiewicz oraz Kornel Kordas, który był wypożyczony do Łodzi z Korony Kielce.

20-letni lewy obrońca rozegrał w minionym sezonie 23 mecze w II lidze (trzy asysty). O dwa występy więcej zanotował Mandiangu. 28-letni atakujący odwdzięczył się czterema bramkami i taką samą liczbą ostatnich podań. 34-letni Wołąkiewicz, który trafił do Łodzi pół roku temu, wybiegał na murawy II ligi dziewięć razy, 26-letni Turzyniecki - osiem, a 28-letni Wolański - siedem.

Wiadomo już, że Turzyniecki w nowym sezonie będzie grał w Zagłębiu Sosnowiec.

Widzew awansował do I ligi, ale na zapleczu Ekstraklasy nie poprowadzi go Marcin Kaczmarek, który z wielkim trudem wywalczył promocję. Władze łódzkiej drużyny zdecydowały się zatrudnić Enkelida Dobiego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy