OFICJALNIE: Wielki powrót do Jagiellonii. Fedor Černych znowu w Białymstoku

OFICJALNIE: Wielki powrót do Jagiellonii. Fedor Černych znowu w Białymstoku fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Fedor Černych ponownie będzie występował w Jagiellonii Białystok.

29-letni atakujący związał się z klubem z Podlasia kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku. W Białymstoku będzie występował z numerem 13 na koszulce.

Černych po raz pierwszy trafił do Jagiellonii w 2015 roku. Po rozegraniu 90 spotkań w jej barwach (20 bramek i 21 asyst) na początku 2018 roku przeszedł do Dynama Moskwa. Tam zanotował 33 występy i trzy trafienia. Ostatni sezon Litwin spędził na wypożyczeniu w Orenburgu. Jakiś czas po jego zakończeniu pożegnał się z samym Dynamem.

- Zawsze miło było grać w Jagiellonii, mieszkać w tym mieście. Interesowałem się losami zespołu, odwiedzałem chłopaków podczas zgrupowań w Turcji, sam kilka razy pojawiłem się na stadionie przy Słonecznej. „Jaga” pozostała w moim sercu i cieszę się, że będę mógł tutaj grać - powiedział Černych.

Po rozegraniu trzech kolejek Jagiellonia z pięcioma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy