OFICJALNIE: Wielki powrót do Jagiellonii. Fedor Černych znowu w Białymstoku

OFICJALNIE: Wielki powrót do Jagiellonii. Fedor Černych znowu w Białymstoku fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Fedor Černych ponownie będzie występował w Jagiellonii Białystok.

29-letni atakujący związał się z klubem z Podlasia kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku. W Białymstoku będzie występował z numerem 13 na koszulce.

Černych po raz pierwszy trafił do Jagiellonii w 2015 roku. Po rozegraniu 90 spotkań w jej barwach (20 bramek i 21 asyst) na początku 2018 roku przeszedł do Dynama Moskwa. Tam zanotował 33 występy i trzy trafienia. Ostatni sezon Litwin spędził na wypożyczeniu w Orenburgu. Jakiś czas po jego zakończeniu pożegnał się z samym Dynamem.

- Zawsze miło było grać w Jagiellonii, mieszkać w tym mieście. Interesowałem się losami zespołu, odwiedzałem chłopaków podczas zgrupowań w Turcji, sam kilka razy pojawiłem się na stadionie przy Słonecznej. „Jaga” pozostała w moim sercu i cieszę się, że będę mógł tutaj grać - powiedział Černych.

Po rozegraniu trzech kolejek Jagiellonia z pięcioma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy