OFICJALNIE: Wielkie zmiany w Fulham. Odchodzi PIĘTNASTU graczy!

OFICJALNIE: Wielkie zmiany w Fulham. Odchodzi PIĘTNASTU graczy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fulham FC

Fulham poinformowało na swojej oficjalnej stronie internetowej, że z klubem żegna się aż piętnastu piłkarzy obecnej kadry.

Londyński klub jest jednym z trzech, który spada do Championship. Oczywiście wiąże się to z ogromną stratą finansową, co z kolei pociąga za sobą zmiany kadrowe. 

„Biali” poinformowali, że nie przedłużą umów z Ryanem Babelem, Lazarem Markoviciem, Elijahem Adebayo, Robertem Atkinsonem, Aronem Daviesem, Christopherem Kellym, Scottem Armsworthem, Showkatem Tahirem oraz José Garrido. Ponadto gracze, którzy byli wypożyczeni, także odejdą z Craven Cottage. Na liście tej znaleźli się Calum Chambers, Sergio Rico, André Schürrle, Håvard Nordtveit, Luciano Vietto i Timothy Fosu-Mensah.

Jednocześnie Fulham zapewniło, że Floyd Ayité, Stefan Johansen, Neeskens Kebano, Denis Odoi, Magnus Norman, Mattias Kait, Jon Dagur Thorsteinsson i Jerome Opoku pozostaną w zespole, a to za sprawą aktywowania opcji przedłużenia ich kontraktów o kolejne 12 miesięcy.

Anglicy postanowili także zaoferować profesjonalne umowy Taye’owi Ashby-Hammondowi, Tyrese’owi Francoisowi, Jaydenowi Harrisowi, Moritzowi Jenzowi, Nicolasowi Santosowi Clase’owi oraz Ryanowi De Havillandowi.

Należy także pamiętać, że londyńczycy muszą liczyć się ze stratą Aleksandara Mitrovicia i Ryana Sessegnona, którzy znajdują się na celowniku m.in. Tottenhamu Hotspur.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy