OFICJALNIE: Wisła Kraków sprowadza skrzydłowego. Testy medyczne

OFICJALNIE: Wisła Kraków sprowadza skrzydłowego. Testy medyczne
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Wisła Kraków SA

Wisła Kraków poinformowała, że wkrótce na testach medycznych stawi się Miki Villar, a więc 26-letni skrzydłowy, występujący od dwóch lat w drugoligowej UD Ibizie. Jest to szansa na wzmocnienie newralgicznej pozycji.

Wisła Kraków stara się przygotować jak najlepiej do wznowienia rozgrywek. Podopieczni Radosława Sobolewskiego okupują obecnie dziesiątą lokatę w tabeli polskiej ligi, zachowując jeszcze jednak szanse na udział w barażach o awans.

Działacze klubu z Reymonta starają się więc przygotować odpowiednio kadrę do wymagającej batalii.

Zimą szeregi „Białej Gwiazdy” wzmocnili już Igor Sapała i Álex Mula, David Juncà i Tachi. Transfery jasno pokazują, że klub z Małopolski preferuje ostatnio iberyjski kierunek. Jak się okazuje, trend ten może zostać niebawem podtrzymany.

Wisła Kraków poinformowała, że zorganizowała testy medyczne dla skrzydłowego Miki Villara. 26-letni Hiszpan od lipca 2021 roku broni barw UD Ibizy, a więc przedstawiciela Segunda División.

Trudno jednak powiedzieć, by wychowanek Club Rápido de Bouzas odgrywał znaczącą rolę w zespole z Estadio Palladium Can Misses.

Na przestrzeni bieżącej kampanii uzbierał łącznie 17 spotkań, w których zanotował po bramce i asyście. W samej lidze spędził na murawie zaledwie 570 minut.

Ogólnie jego przygoda w klubie z Balearów raczej nie należy do przesadnie udanych, gdyż na w 51 występach do siatki trafiał trzykrotnie.

Drugi poziom rozgrywkowy w Hiszpanii to najwyższy, na jakim grał.

Obecnie w kadrze Wisły znajdziemy tylko dwóch nominalnych prawych skrzydłowych zdolnych do gry - Momo Cissé i Bartosza Talara. Kibice domagali się wzmocnień właśnie na tę pozycję, co w końcu może się wydarzyć.

Kontrakt Miki Villara z Ibizą wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy